Як Рівненщина святкуватиме 30-річчя Незалежності України (ЗАХОДИ)

Активно триває підготовка

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Як розповів на брифінгу 16 червня голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, спеціально до свята розроблено брендбук та складено перелік спортивних та культурних заходів, які відбуваються на Рівненщині до річниці Незалежності з травня й до кінця цього року.

Серед них - Фестиваль прадавніх човнів, Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ», рок-фестиваль «Тарас Бульба», Міжнародний турнір зі спідвею на «Кубок закриття сезону» та «Меморіал Ігоря Марка», фінал Чемпіонату Європи зі спідвею серед юнаків, відкритий обласний турнір – Кубок голови Рівненської облдержадміністрації з кінного спорту та багато іншого.

З брендбуком та повним переліком заходів можна ознайомитися на сайті облдержадміністрації.

Віталій Коваль

Голова облдержадміністрації Віталій Коваль також закликає усіх мешканців області використовувати у соцмережах спеціально розроблений логотип свята у вигляді квітки з символікою нашої області.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень