Як правильно купувати гаманець, щоб у ньому водилися гроші: народні прикмети

Прикмети наших предків про гаманець

Здавна наші пращури вважали, що гроші не будуть водитися у старому або пошарпаному гаманці. Тому народні прикмети радять оновлювати цей аксесуар раз у рік.

Найкращим часом для купівлі гаманця вважали період зростаючого Місяця. Також є прикмети, що купувати новий гаманець краще зранку, або у першій половині дня.

Щоб у гаманці водилися гроші, його потрібнр купувати у середу або четвер, вважали наші пращури.

Щоб обновка принесла достаток та благополуччя, потрібно взяти стільки грошей, скільки коштує сама річ. За прикметами, не можна брати здачу при купівлі гаманця. Особливо це стосувалося копійок.

Новий гаманець три дні нікому не показують, а ховають його подалі від чужих очей. Як вважали наші пращури, чужий погляд може відлякати фінансову удачу.

Найкращим кольором для гаманця пращури вважали червоний або золотистий. Вони вірили, що ці кольори мають здатність притягувати гроші.

Розмір гаманця також має значення, оскільки гроші «не вибачають» поганого ставлення до них і «не люблять», щоб їх згинали. Важливо, щоб в гаманці були окремі відділення для паперових банкнот і копійок.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень