Як отримати пенсію, якщо ваш банк не працює? Є альтернатива

На час воєнного стану в Україні спростили доступ громадян до отримання коштів

Нині – через війну – багато людей не можуть отримати пенсію, адже їх банк не працює. На час воєнного стану в Україні вигадали альтернативний шлях отримати виплату.

Якщо один із банків, де людина постійно отримувала соціальну допомогу від держави, перестає працювати, можна звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку.

 

Що для цього потрібно

Треба залишити заявку, звернувшись до:

  • ПФУ щодо пенсії
  • органів соцзахисту щодо соціальних виплат

Там поінформують, в якому відділенні Ощадбанку можна забрати свою допомогу від держави. З собою потрібно взяти паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Як відбувається виплата

Без відкриття рахунку, у формі грошового переказу на карту Ощадбанку щомісяця людина має можливість звернутися до іншого відділення Ощадбанку.

Зверніть увагу, що Мінсоцполітики, Пенсійний фонд та органи соцзахисту населення можуть зателефонувати для перевірки та уточнення інформації, необхідної для повноцінного призначення усіх соціальних виплат.

Дітям з інвалідністю, яким виповнилося 18 років у період з лютого 2022 року, які не встигли отримати статус особи з інвалідністю, держава продовжує виплачувати соціальну допомогу протягом періоду дії воєнного стану та 30 днів після його припинення.

Джерело: НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень