Як очистити динамік телефону звуком за 2 хвилини: корисний лайфхак (ВІДЕО)

Просто увімкніть спеціальне аудіо, яке «пробиває» забруднення

Навіть якщо охайно користуватися смартфоном, дрібні отвори динаміка з часом можуть забитися через пил, воду, шкірний жир і текстильні волокна, які збираються в кишенях. Відбувається це не швидко, але засмічення псує чутність співрозмовника в телефонних розмовах.

Щоб очистити динамік – не обов’язково нести гаджет на ремонт або лізти копирсатися туди самому. Зараз існують спеціальні аудіофайли, які «пробивають» забруднення.

https://youtu.be/2ayQfMq9Rlw

Все – телефон просто відтворює звук, і його динамік очищається від сміття. Аудіодоріжка дуже гидка, так що краще залишати смарт у порожній кімнаті.

Якщо не допомогло з першого разу – покрутіть файл довше, і спробуйте змочити грати гучномовця спиртом, щоб розкис засохлий пил (без фанатизму, досить просто прикласти до нього вологу ватку).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень