Як нині виглядає центральний ринок Рівного. Знесли все? (ФОТО)

Ярмарок частково почали прибирати у вівторок

На ярмарку навколо центрального ринку Рівного триває прибирання. Нагадаємо, у вівторок, 16 листопада, з вулиці Шевченка частково почали прибирати ятки.

Цю вулицю почали прибирати для того, щоб облаштувати там проїзд транспорту в рамках реалізації проєкту квазікільця.

Роботи проводить власник ТОВ «Рівненський ринок». Нині ще не встигли прибрати усі ятки.

До слова, Будинок побуту почали утеплювати.

Нагадаємо, раніше Будинок побуту орендував «Моріон».

Щороку МПП сплачувало місту за оренду землі  500 тисяч гривень.

 

Ще 250 тисяч платили за оренду самої будівлі щомісяця.

Представники МПП хотіли пролонгувати договір, але мерія їм відмовила. Згодом стало відомо, що цей будинок місто вирішило не продавати. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень