Як часто треба поливати огірки, щоб вони не гірчили

І як правильно це робити, аби власними стараннями не зменшувати урожайність огірків

Щоб огірки були соковиті і не гірчили, їм потрібно не тільки вдосталь сонця, а й вологи. Однак, якщо перестаратися з поливом, ефект буде зворотним.

Як правильно поливати огірки

???? Іще до початку цвітіння це потрібно робити два рази кожні 14 днів. І не варто забувати, що якщо огірки ростуть у відкритому ґрунті на грядках, то затяжні або сильні дощі теж вважаються поливом.

Щодо обсягу вологи, то на 1 кв. м площі потрібно не менше 5 л.

???? Із моменту, як тільки з'являться перші зав'язі, і до того, як почнеться збір плодів, поливати слід вже тричі на тиждень. При цьому на 1 кв. м треба вже 10 л води.

???? А от з серпня і до остаточного збору врожаю полив треба скоротити - достатньо одного разу на 1,5 тижні. Води на 1 кв. м потрібно не більше 3-4 л.

Важлива і температура води: поливати огірки холодною водою категорично заборонено. Від цього вони хворіють і скидають зав'язі, тож плодоношення просто не буде.

Крім того, для цих овочів підходить лише відстояна вода. Її слід вранці набрати у відра або бочку і лишати так на день-другий (якщо вода простоїть так довше – нічого страшного).

Джерело: Ukr.Media

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень