«Я змушу цю людину скласти мандат», - Зеленський про Зе!депутата з Рівненщини Іванісова

«Якщо буде хоч один факт» (с)

Президент Володимир Зеленський особисто перевірить, чи справді причетний один з народних депутатів фракції «Слуга Народу» до вчинення тяжкого злочину, про що повідомили ЗМІ. Про це йдеться на сайті президента:

- Ми завжди казали, що готові до очищення, і це – правильно. Ні в уряді, ні на місцях, ні в областях, ні навіть у партії «Слуга Народу» не залишиться нікого з тих, хто причетний хоч до чогось кримінального».

 

Якщо буде хоч один факт, хоч щось, я змушу цю людину скласти мандат. Ви знаєте, що вже двох людей ми відправили. Це, напевно, буде третя людина, якщо вона причетна», – заявив президент.

Пресслужба голови держави не вказує прізвище. А йдеться про народного депутата від «Слуги народу» Романа Іванісова, якого обрали до парламенту від 153-го округу Рівненщини.

Зараз він – член комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

І саме з антикорупційною діяльністю Іванісов пов’язує цю, як він сам називає «сплановану інформаційну атаку» проти нього. Разом з тим, вчора нардеп написав, що вирішив призупинити своє членство у фракції на час перевірки інформації щодо його судимості за зґвалтування неповнолітньої.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook:

- Фракція партії «Слуга народу» вже встигла стати для мене другою родиною. Я вдячний своїм колегам за просту людську підтримку в ці останні три дні.

 

Тому, аби не ставити під удар репутацію всього колективу, я прийняв рішення призупинити своє членство у фракції на час перевірки оприлюдненою в ЗМІ інформації.

 

Звернувся з цією пропозицією до голови фракції Давіда Арахамії, і він підтримав мене.

 

Разом з тим, вважаю, що пана Рябошапку навмисне ввели в оману. Офіс Генпрокурора вже дав спростування озвученої сьогодні щодо мене інформації.

 

Замовники витрачають шалені гроші на брудну гру проти мене, не нехтують нічим, як ви всі помітили.

 

Але вже скоро я буду готовий оприлюднити достовірні докази того, що це спланована інформаційна атака проти мене через мою антикорупційну діяльність.

 

Вже зовсім скоро ви дізнаєтеся і прізвище замовника.

Голова фракції Давид Арахамія підтримав рішення про призупинення членства Іванісова у партії та анонсував сьогодні на 12.00 брифінг з цього питання.

Пресслужба Генеральної прокуратури тим часом зазначає, що інформація про погашення судимості народним депутатом поки не підтверджена.

 

Перевірка з цього приводу ще триває.

У зв'язку з цим прокуратура просить не поширювати повідомлень про судимості депутата.

Зауважимо, раніше у коментарі «Радіо Трек» Роман Іванісов назвав повідомлення про його судимість замовним матеріалом з російських ресурсів. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень