«Я схопив її за стегна, щоб не послизнутися»: триває судовий процес над Жераром Депардьє за звинуваченням у сексуальному насильстві

Знаменитому акторові загрожує до п'яти років ув'язнення.

Жерар Депардьє має зараз 76 років

У Парижі триває судовий процес проти французької кінозірки Жерара Депардьє, який розпочався у понеділок.

76-річного актора звинувачують у сексуальному насильстві проти двох жінок під час зйомок фільму «Зелені віконниці» у 2021 році, пише Бі-бі-сі.

Процес мав відбутися ще у жовтні, але його перенесли через погане самопочуття Депардьє.

Це перша справа проти Депардьє, яка дійшла до суду, хоча лише близько 20 жінок звинувачували його в непристойній поведінці.

Якщо його визнають винним, йому загрожує до п'яти років позбавлення волі та штраф у розмірі до 81 тисяч доларів.

У вівторок постраждала - художниця-постановниця Амелі К., яка виступала в суді після Депардьє, - заявила, що актор торкав її тіло, затиснувши її між своїх ніг під час зйомок фільму.

 

Паралельно із цим він, начебто, робив відверті зауваження сексуального характеру.

Позивачка Амелі К. у суді над Жераром Депардьє / Фото: REUTERS/Stephanie Lecocq

Сам Депардьє заперечує, що це було насильством, і стверджує, що всі грубі коментарі, які він висловлював, були спричинені поганим настроєм.

«Я схопив її за стегна, щоб не послизнутися, тому що був засмучений: через неї, через спеку, це була п'ятниця, кінець знімального тижня, я дуже втомився», - заявив Депардьє.

 

«Я не розумію, навіщо мені лапати жінку», — сказав він у суді і додав, що на той час він мав таку зайву вагу, що деякі дії, в яких його звинувачують — наприклад, затиснути Амелі К. між ніг, — були б просто фізично неможливими.

Жерар Депардьє прибув на судове засідання

76-річна зірка французького кіно в останні роки стикається з дедалі більшою кількістю звинувачень у сексуальному насильстві.

Судовий процес над ним розколов французьку акторську спільноту. Частина колег виступила на його підтримку і, як очікується, дасть свідчення в процесі на його боці, а інші — на боці постраждалих.

Депардьє послідовно заперечував усі звинувачення — у тому числі й у відкритому листі, опублікованому у французькій газеті Le Figaro у 2023 році.

 

«Завдати шкоди жінці — це те саме, що штовхнути мою матір у живіт», — написав тоді актор.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень