«Я досі не знаю, де я»: рівнянин-полярник повернувся з Антарктиди

Чим займеться після експедиції?

У п'ятницю, 30 квітня, до Рівного повернувся полярник Ігор Дейнека, який рік перебував в Антарктиді з 25-ю українською експедицією на станції Академік Вернадський. Дорога додому тривала десять днів. Через протоку Дрейка до портового чилійського міста Пунта-Аренас, а звідти у Сантьяго та Париж.

Перезмінка була така інтенсивна, дуже швидко потрібно було забиратися звідти, тому що вже напирав лід.

 

Вже ж зима в Антарктиді, якраз штормова погода була. Я, чесно кажучи, досі не знаю, де я. Якось в перші хвилини сльози і таке піднесення.

 

Але після того декілька хвилин і здається, ніби вже нікуди не їхав. Відчуття, що ти нарешті вдома, – сказав Ігор Дейнека.

До своєї участі в українській антарктичній експедиції він працював анестезіологом в Рівненській центральній міській лікарні. Як розповів чоловік, після експедиції він планує повернутися до медичної практики.

Джерело: Суспільне

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень