З'явилася перша інформація щодо явки виборців на Рівненщині (ОНОВЛЕНО)

Станом на 11 годину

Як повідомляє Центральна виборча комісія, спочатку з Рівненщини інформація про явку виборців надійшла лише з одного округу, а всіх є п'ять.   

Це округ №152 з центром у Рівному. На ньому вже проголосувало 13,2% виборців. 

Ця інформація була попередньою. Її зібрали у телефонному режимі.

Втім, через деякий час повідомили, що також

в окрузі №153 проголосувало 14, 59% виборців,

№154 - 14,54,

№155 -14,08.  

Тож загалом явка виборців на Рівненщині

на 11 годину становила 14,13%.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень