Визначено дату прощання із загиблим на сході військовослужбовцем з Рівненщини

Про це повідомила Дубровицька міська рада

Ми писали про те, що 26-річний прикордонник Краматорського прикордонного загону Олександр Котяш із села Залужжя Дубровицького району загинув від кулі на Донеччині. 

Прощання та похорон загиблого відбудеться

у неділю 28 жовтня 2018 року об 11:00 годині в селі Залужжя.

Тіло загиблого прибуде на Рівненщину у суботу, 27 жовтня 2018 року близько 7:30 – 8:30 годин ранку.

Його транспортуватимуть за маршрутом:

села Бережниця – Соломіївка – Орв’яниця – Берестя – місто Дубровиця (Майдан Злагоди) – села Колки – Заслуччя – Залужжя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень