Ще один військовий загинув. В Міноборони оприлюднили версію трагедії на Рівненському полігоні

На місце події відрядили заступника міністра

Основною версією надзвичайної події на Рівненському полігоні є порушення заходів безпеки. Про це йдеться на сайті Міністерства оборони України. На Рівненський полігон відрядили комісію.

У зв’язку із надзвичайною подією, яка трапилася на Рівненському загальновійськовому полігоні і потягла за собою загибель та поранення військовослужбовців, Міністр оборони України призначив проведення службового розслідування.

 

На місце події терміново відрядили оперативну групу на чолі із заступником Міністра оборони України та відповідальними за проведення розслідування особами.

 

Наразі розглядають декілька версій, які призвели до надзвичайної події.

 

Основна - порушення заходів безпеки під час проведення навчань.

Як повідомив голова ОДА Олексій Муляренко, на цей час відомо, що внаслідок трагедії вже четверо загиблих. Але поки це непідтвердежні дані.

У прес-службі ОК «Захід» кажуть, що всю уточнену інформацію з приводу віку постраждалих, тощо, повідомлять під час спільного брифінгу з військовю прокуратурою о 14:00.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень