Вийшов 7-годинний трейлер до найдовшого в історії фільму

Стрічка тривалістю у 40 днів вийде у 2020 році

Шведський режисер Андерс Веберг презентував трейлер своєї майбутньої картини під назвою "Атмосфера". Трейлер вийшов семигодинним, в той час як сам фільм триватиме 40 днів і стане найдовшим в історії, передає The Independent.

Загальна тривалість трейлеру - 439 хвилини. До сьогодні глядачі змогли ознайомитися лише з тизером картини Веберга, який тривав 72 хвилини. У подальших планах шведського режисера - представити публіці трейлер довжиною в 72 години.

Стрічка "Атмосфера" заснована на історії про двох художників-перформаністів, які ходять по безлюдному пляжу, займаючись час від часу дивними справами, на кшталт збирання каміння. Фільм знятий одним планом і не має жодної монтажної склейки.

Судячи з оприлюдненого синопсису фільму, він стане "сюрреалістичною подорожжю крізь час і простір".

Відомо, що до сьогодні найдовшим фільмом була визнана "Логістика", в якій розкривається повний цикл виробництва найпростішого електронного продукту. Тривалість картини становить 37 діб.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень