Домашні прем'єри фільмів блокують кінотеатри

В принципі, їх рішення очікуване

На своїх сторінках Hollywood reporter пише, що керівники кінотеатрів очікувано висловили рішучий протест щодо проекту молодих підпріємців-новаторів Шона Паркера і Према Аккараджу - Screenong room,  що пропонує  показ фільмів удома в день їхньої прем'єри.

У відкритому листі бізнесменам власники кінотеатрів заявили, що пропонована модель посилить піратську діяльність, яка сильно вдарить по кіновиробництву. Крім того, впровадження нової системи викликає сумніви стосовно фінансового зиску. Адже, на їхню думку, кінотеатри, ймовірно, зазнають збитків, оскільки число їх відвідувачів суттєво знизиться.

Screenong room надає можливість перегляду фільмів в день їх релізу. Для цього необхідно придбати спеціальну приставку вартістю $150 і сплатити за перегляд картини $50.

У такий спосіб Паркер і Аккараджу намагаються розширити коло глядачів, які не мають часу для відвідин кіно.

На підтримку проекту вже висловилися такі видатні діячі Голлівуду як Стівен Спілберг, Мартін Скорсезе, Рон Ховард, Пітер Джексон, Джей Джей Абрамс, Брайан Грейзер і Френк Маршалл.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень