Чудо із «Бабусиної валізки» у Рівному (ФОТО/АУДІО)

Послухайте. Це вражає

Нову книжку чарівної поезії для дітей видала відома рівненська поетеса Віра Правоторова.

Пані Віра працює в жанрі саме дитячої поезії та оповідань.

Шанувальникам неабияк подобалися її віршики з «Оксамитової торбинки» та «Веселі віршики з мальованого глека»

Тепер вони з’являються із «Бабусиної валізки». Так називається барвисте видання, яке вийшло у київському видавництві «Зелений пес».

Ось як звучить один із віршів у виконання автора

Придбати нову збірку віршів та оповідок для дітей від рівнянки Віри Правоторової можна буде

24-го та 27-го серпня (на День Незалежності та у День міста) на май1дані Незалежності Рівного.

Гарне кольорове видання обов’язково приверне вашу увагу

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень