Вчені знайшли місто, де Ісус здійснював чудеса

Як тільки закінчаться зливи, розкопки мають продовжити

Вченим вдалося виявити село, що згадується в Біблії, в якому Ісус нагодував тисячі людей п'ятьма хлібами та зцілив сліпого.

Команда археологів виявила на Голанських висотах в Ізраїлі руїни давнього поселення. Вчені довели, що вони знайшли знамените біблійне місто Віфсаїда, в якому Ісус робив свої чудеса, пише Кореспондент.

У Віфсаїді, як говориться в Біблії, Ісус зцілив сліпого і нагодував 5 тис. людей п'ятьма хлібинами і двома рибинами. Також, згідно з біблійними текстами, цей населений пункт був батьківщиною апостолів Петра, Андрія і Філіпа, йдеться у повідомлені  Daily Mail.

Археологи вже виявили рибальські снасті та руїни храму, присвяченого Юлії, дружині римського імператора. Августа.Вчені шукали Віфсаїду 32 роки. При цьому у своїх пошуках вони спиралися на праці історика Йосипа Флавія.  

Йосип Флавій вказував, що місто розташовувалося на "нижніх Голанах", недалеко від гирла річки Йордан, - розповів професор Небраського університету в Омасі Рамі Арав. У тому місці під його керівництвом і проводилися розкопки.

Фахівці планують продовжити розкопки після того, як зійде вода після проливних дощів.

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень