«Вишивані» будівлі Рівненщини (ФОТО)

Підбірка до Міжнародного дня вишиванки

Рівненська ОДА сьогодні підготувала підбірку фото, яка свідчить, що в області любов до вишиванки значно більша, аніж просто одяг. Національні орнаменти використовують для оздоблення фасадів будинків, зупинок громадського транспорту, вишивають книги й навіть карту.
[media=144549]

У Костополі в стилі українського орнаменту у 2017 році оздобили школу №5 (на фото).

Проект реконструкції фасаду місцевої школи №6 у Костополі також передбачає нанесення «Вишиванки». Замість непривабливої будівлі це буде ще один яскравий навчальний заклад.Окрасою Рівного також стали багатоповерхівки вбрані у вишиванки. Створивши ОСББ, мешканці утеплюють будинки та самі обирають, яким буде його зовнішній вигляд
На фото ОСББ «Міцкевича – 1»


На фото – ОСББ «Шухевича – 8».На свою «вишивану» особливість претендує село Гільча Здолбунівського району. Торік в рамках Всеукраїнського флешмобу з перевтілення Гільчанський НВК прикрасили стилізованим українським орнаментом.Педагоги та учні на цьому не зупинилися і такий же орнамент нанесли на центральну зупинку села.Вишиваний «Кобзар» зберігається у Здолбунівському районному історико-краєзнавчому музеї. Книгу створили в рамках єдиної в Україні Шевченківської естафети «Дорогами поета на Рівненщині». Впродовж року педагоги, учні шкіл району та їх батьки вишивали сторінки книги.


У Володимирецькому будинку культури експонується вишита карта району. Її презентували ще у 2012 році на III регіональному етно-тур-фесті «Бурштиновий шлях». 36 місцевих вишивальниць працювали над нею два місяці. Спочатку кожна майстриня вишивала частинку карти — своє село, згодом елементи зшили в одну карту та прикрасили бурштином.


[media=144556]
 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень