Вирубка трьох гектарів лісу на Рівненщині шокує людей (ФОТО)

[media=69841]

У соцмережі обговорюють вирубку сосен у лісництві села Козлин Рівненського району. Фото у відкритій спільноті РОВНО/РІВНЕ оприлюднила дописувачка Інна Міхель:

[media=69840]

[media=69845]

Таким діям обурюються люди у коментарях під дописом, утім, рубка законна, кажуть лісівники.

Як вдалося з’ясувати Радіо Трек, це лісництво військового лісокомбінату, а точніше – Костопільський лісгосп державного підприємства «Львівський військовий лісокомбінат». Там зараз проводять суцільну санітарну рубку, під час якої мають вирубати 3 гектари. Від загальної площі – 12 тисяч гектарів - це менше відсотка, розповів нам головний лісничий Роман Чуй:

- Там зараз проходить рубка по сосні, суцільна санітарна рубка. Вік тієї сосни вже десь 120 чи 130 років, тобто, її треба було вже зрізати давним-давно, вона вже перестояна. Там у нас вже була прокуратура, екологія, додержання законодавства - все там є, білет є, все це офіційно, з погодженнями, все як має бути. На цю хвилину ще з екології нам акта не дали, але вже представники були, їздили, дивились, матеріали перевіряли – все там законно. Там площа ділянки 3 гектари – це «крапля в морі».  

[media=69843]

[media=69846]

У лісництві готові підтвердити законність санітарної рубки, пред’явити усі документи та провести екскурсію для Радіо Трек.

[media=69844]

Ми обов’язково приїдемо і переконаємось у цьому особисто.

[media=69842]

Разом з тим, Роман Чуй додав, що навесні цю ділянку засадять молодими деревами цієї ж породи. Тож наступного року у лісі з`явиться 21 тисяча молодих саджанців. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень