В'язень Кремля Микола Карпюк стане «Почесним громадянином Рівного»

Через рік

Відповідно до рішення сесії Рівнеради від 25 липня Карпюку Миколі Андроновичу присвоїли відзнаку «За заслуги перед містом» I ступеня. Наступного року політв’язень стане почесним громадянином міста.

Як уточнили у виконкомі, відповідно до положення, звання «Почесний громадянин» присвоюється особі, яка має відзнаку міської ради будь-якого ступеня.

 

Крім того, це звання присвоюють лише раз на рік. Цього року почесним громадянином стане Надія Косміаді. Наступного – Микола Карпюк.

Микола Карпюк - український громадський та політичний діяч, член партії УНА-УНСО. Народився у Великому Житині на Рівненщині, проживав і працював у Рівному.

У березні 2014 року затриманий при в'їзді до Росії, де утримується під вартою за сфабрикованими звинуваченнями у злочинах проти федеральних військ, скоєних у ході першої чеченської війни.

У травні 2016 року засуджений до 22,5 років ув'язнення. Має дружину і сина.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень