Вугілля на зиму може і не вистачити

Про це Арсеній Яценюк сказав у ході засідання Антикризового енергетичного штабу

Під час засідання енергетичного штабу прем'єр зазначив, що достатніх запасів вугілля немає. Він вимагає терміново затвердити план заходів, для того, щоб мати упевненість  в стабільній роботі енергосистеми країни.

При цьому Яценюк нагадав, що спроби Росії заблокувати поставки вугілля в Україну були очевидними ще влітку.

Раніше міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин зазначав, що наявних запасів вугілля, сформованих на складах і на теплоелектростанціях України, вистачить приблизно на місяць стабільної роботи енергооб'єктів, і надалі питання з забезпеченням вугіллям вимагає нових рішень. За інформацією міністра, в грудні Україна отримає 250 тис. тонн вугілля з ПАР, а до кінця року загальний запас вугілля має бути не менш як 1 млн тонн.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень