Вступна кампанія-2021: що потрібно знати абітурієнтам Рівненщини

На коли готувати документи для вступу

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

З 1 липня в Україні стартує вступна кампанія для здобуття ступеня бакалавра.

Впродовж місяця  абітурієнти зможуть реєструвати свої електронні кабінети для вступу та завантажувати потрібні документи та результати ЗНО.

Вступники зможуть оформити 5 заяв на вступ на навчання державним коштом та не більше 30 – на контракт.

Під час подачі документів абітурієнтам важливо ознайомитися правилами приймання у бажані виші, зауважила головна спеціалістка відділу професійно-технічної та вищої освіти Рівненщини Мая Андрєєва:

На фото Мая Андрєєва. Світлина із сайту Суспільного
На фото Мая Андрєєва. Світлина із сайту Суспільного

Я б радила абітурієнтам уважно ознайомитися з правилами закладів, у які вони хочуть подати заяви. З липня буде працювати інформаційна система Вступ.Інфо, де за посиланням на заклад можна ознайомитися із правилами вступу.  

Вступна кампанія для вступу на магістрату цього року розпочнеться пізніше.  Для початку вступникам потрібно здати ЄВІ з англійської мови та фахові випробування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень