Абітурієнтам роз'яснили, як зараз отримати відстрочку від призову

Випускники коледжів та університетів можуть продовжити навчання, отримавши відстрочку від призову

Абітурієнти, які цього року вступають у вищі навчальні заклади, можуть отримати відстрочку від військового призову. Юнаків, яким виповнилося 18-19 років, можуть призвати на службу лише за їх власним бажанням, підтвердженим письмовою заявою.

Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства освіти і науки.

Наголошується, що випускники коледжів та університетів можуть продовжити навчання на наступному ступені освіти, отримавши таким чином відстрочку від весняного призову.

МОН надало роз'яснення приймальним комісіям ВНЗ щодо попередньої реєстрації абітурієнтів, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову.

Попередня реєстрація дозволить абітурієнтам отримати підтвердження про свої наміри та на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

Досягнуті домовленості дозволять абітурієнтам скористатися своїм конституційним правом на продовження навчання - пройти необхідні вступні випробування та подати заяви на вступ, - зазначив в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, 30 червня розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо цьогорічної вступної кампанії. Вони працюватимуть до 15 вересня включно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень