Міносвіти перенесло реєстрацію на вступ до магістратури

І вона відбудеться онлайн

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування розпочнеться вже не шостого, а 12 травня.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти й науки.

Заступник міністра освіти й  науки Єгор Стадний розповів, що через поширення коронавірусної хвороби, реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ відбуватиметься повністю онлайн.

Міністерство освіти й науки вже розробило покрокову інструкцію, як приймальним комісіям збирати, опрацьовувати та реєструвати документи вступників.

Так, вступники на магістратуру зможуть надіслати скан-копію заяви, паспорта, та інших необхідних документів для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ на офіційну електронну скриньку приймальної комісії.

Контакти приймальних комісій закладів вищої освіти (електронна скринька, адреса, телефон) можна знайти в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності та на офіційних сайтах закладів.

Зареєструватися на ЄВІ та ЄФВВ  можна буде до 5 червня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень