Всього 4 знаки зодіаку цінують гроші більше, ніж кохання: ось хто у списку

Вони дуже практичні

Деякі люди – типові матеріалісти, які люблять гарні та дорогі речі. Вони обожнюють оточувати себе розкішшю, хвалитися своїми досягненнями і цінують гроші більше, ніж кохання.

До списку таких любителів дорогого потрапили Тельці, Діви, Терези та Стрільці. Вони завжди оберуть похід у ресторан, ніж, наприклад, букет чи веселі кульки.

Овен

Неконтрольовані витрати часто зводять Тельця з розуму. Це егоїстичний знак зодіаку, зосереджений виключно на собі. Він любить смітити грошима, але тільки за умови, що вони призначені для його забаганок.

Овен дуже спритний і вміє піднятися до фінансових висот. У компанії він вихваляється тим, скільки предметів розкоші у нього вдома. Кохання для нього – інвестиція, тому він шукає того, з ким зможе примножити свій статок. Це головний критерій під час пошуку своєї другої половинки.

Діва

Діва відома тим, що любить мати заощадження на так званий чорний день. Коли гроші закінчуються, вона звинувачує всіх довкола. Діва не витрачає гроші на те, що не потрібне для її життя. Однак може вказати на недавні витрати свого партнера і вважати їх абсолютно безглуздими.

Вона збирає всі квитанції та використовує їх, як аргумент у суперечках про гроші.

Терези

Терези люблять робити собі дорогі подарунки, але як тільки бачать, що стиль поведінки партнера схожий, швидко нападають і не хочуть чути жодних пояснень.

Представники знаку переконані, що тільки вони гідні спільних фінансів. Їх зовсім не цікавлять потреби інших.

Стрілець

Стрілець витрачає гроші на дорогий одяг, електронні гаджети та часті поїздки. Він любить бути на високому рівні і не переймається тим, що хтось вважатиме його матеріалістом або егоїстом.

Стрілець глухий до благань своїх близьких, які стурбовані тим, що він живе не за коштами. Якщо він відчуває, що хтось надто підштовхує його до зміни поведінки, без вагань виключає його зі свого життя.

Джерело: life-ukr.uaportal

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень