«Всіх запакуємо в автобус і вивеземо», - міський голова Рівного про ромів

Він каже, що все йде до того, щоб вдатися до радикальних дій щодо представників цієї національності

Як відомо жителі Рівного розмістили резонансну петицію на сайті міськради з проханням притягнути нарешті до відповідальності тих ромів, які вибивають вікна в авто і вимагають у людей гроші на перехрестях, порушуючи всі правила дорожнього руху.

ЇЯк виявилося, нахабна поведінка таких людей обурює й міського голову Олександра Третяка. Так, в прямому ефірі Радіо Трек на запитання слухача з приводу раніше озвученої петиції мер сказав:

- Я максимально стримуюся в емоціях. Але, дивлячись на цю ситуацію із ромською національністю, у мене бракує слів і толерантності до того, що вони творять у місті.

 

Буквально на днях мав провести засідання робочої групи з правоохоронними органами, щоб вирішити це питання, щоб представники ромської національності не поводилися так нахабно.

 

Правоохоронці мали б стежити за цим і муніципальна варта, яку ми ось-ось запускаємо.  

Втім, притягнути до відповідальності ромів непросто. Бо, як правило, це безхатьки, які не мають паспортів, реєстрації, постійного місця проживання.

Олександр Третяк

Олександр Третяк розповів, що недавно на вулиці Рівного зустрів ромів і сказав, що у них є пару годин, щоб забратися з міста. Але ті поскаржилися, що не їздять поїзди, автобуси тощо. Тож міський голова налаштований рішуче:

- Я бачу, що йде до того, що ми зробимо радикально: всіх запакуємо в автобус і вивеземо в їхнє рідне Закарпаття.

 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень