49 ОСББ Рівного отримають кошти за Муніципальною програмою сталого розвитку

І використати їх на поліпшення умов проживання

139 рівнян подали заявки на участь у програмі, також були перехідні об’єкти з 2020 року. В результаті розгляду Дорадчого комітету на отримання співфінансування за Муніципальною програмою сталого розвитку відібрали 49 ОСББ.

На співфінансування цих проектів виділено 30 мільйонів. Найбільшу увагу при розгляді приділили критичній інфраструктурі: ліфти та протипожежні заходи. Це те, від чого залежить не просто комфорт, а життя людей. Враховували і те, чи є і скільки саме в конкретному будинку чи під’їзді соціально незахищених громадян: старшого віку, дорослих чи дітей з інвалідністю.

Міський голова Рівного Олександр Третяк
Міський голова Рівного Олександр Третяк

Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк на своїй сторінці на ФБ.

Для мене як для міського голови надзвичайно важливо, щоб максимальна кількість рівнян брала участь у Муніципальній програмі. Адже таким чином якомога більше мешканців Рівного зможуть покращити умови в своїх будинках, - написав також міський голова.

Для прийняття зважених рішень попередньо відбулося спілкування з головами ОСББ, виїжджали на огляд будинків, намагалися врахувати найбільш повно всі фактори, в тому числі і соціальні.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень