Всесвітній день собак: 5 причин завести песика

Саме час задуматися над тим, щоб завести пса

"6 серпня відзначають Всесвітній день собак.

Це свято існує, щоб нагадати - кожен песик потребує теплої домівки і люблячого господаря.

Якщо ви вже є щасливим власником собаки, то вітаємо вас і вашого улюбленця зі святом! Якщо ж ще роздумуєте над тим, чи варто заводити собаку, пропонуємо коротенький список очевидних переваг.

Собаки різко покращують настрій

Провівши з собакою лише 15 – 30 хвилин, люди почуваються більш спокійно і розслаблено. Усе тому, що вони зменшують стрес і збільшують кількість гормонів щастя. Гра з цуценям підвищує рівень дофаміну та серотоніну мозку, які є нейромедіаторами, пов'язаними із задоволенням та спокоєм.

Люди з собаками швидше одужують від хвороб

Власники собак мають набагато вищий рівень одужання від хвороби, ніж не власники собак. Насправді люди із собаками, які страждають на серцеві напади, удвічі частіше повністю одужують, ніж люди, які не мають улюбленця.

Собаки сприяють посиленню соціальних взаємодій

Собаки не тільки потребують догляду та часу на ігри з людьми, але і також спілкування з іншими представниками роду. «Собачник собачника бачить здалека», – ця приказка добре відображає очевидну перевагу – людина може обрости контактами за інтересами.

Собаки вчать дітей відповідальності

Діти можуть навчитися багатьох речей, доглядаючи за собакою. Пам'ятаючи про те, що потрібно годувати, гратися та прибирати за собакою, діти отримують відчуття важливості та задоволення.

Собаки також навчають дітей соціалізації. Як і більшість із нас, собаки – це соціальні тварини, які насолоджуються і потребують уваги та ласки. Дізнавшись, як взаємодіяти з собакою, діти можуть дізнатися, як краще спілкуватися з новими людьми.

Щира любов і вологі носики

Холодно і волого, але все ж так мило: коли собака облизує обличчя та лізе із поцілунками. Вилизуючи обличчя людини, собака може визначити, щасливі ви чи відчуваєте стрес. А відтак і покращити настрій його своєю поведінкою.

Лизання також виділяє приємні ендорфіни у собак і часто дає їм відчуття комфорту та безпеки. Ваша собака може облизувати ваше обличчя просто тому, що їй добре.

Зрештою, що може бути приємнішим за щиру любов, яку собаки дарують людям, нічого за це не просячи.

Джерело: 24pets

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень