Вчені розповіли, яка домашня тварина зробить вас щасливим

Дослідили вплив собаки на життя людини

Фото - Depositphotos.com
Фото - Depositphotos.com

Вчені, що досліджують вплив собаки на життя людини, впевнено стверджують, що власники цих чотирилапих набагато щасливіші за інших людей.

Дослідження зосереджені на кількох основних напрямках.

Собака впливає на рівень щастя

За опитуваннями, майже 40% власників собак кажуть, що вони дуже щасливі. У власників кішок цей відсоток сягає нижче 20. У тих, хто має і кішку, і собаку, він становить близько 28%.

Власники собак також згодні з тим, що їм подобається проводити час зі своїм вихованцем і що його компанія допомагає їм позбутися стресу та проблем. Для них він є членом сім’ї.

Дослідження підтвердило, що власники собак набагато більш відкриті, товариські та доброзичливі люди, мають багато друзів, люблять веселощі і часто гуляють із людьми. Так що їхня особистість, ймовірно, також впливає на їхній рівень щастя. Собака просто приємне доповнення.

Власники собак набагато активніші і товариські

Активна фізична активність підвищує почуття щастя та задоволення, наповнює енергією та позитивом. Дослідження показують, що власники собак проходять приблизно на 30 км на тиждень більше, ніж люди, які собаки не мають.

Також власники собак проводять значну частину свого дня на вулиці, вони схильні зустрічатися і спілкуватися з іншими людьми, що включає їх у коло спілкування.

Власники собак частіше створюють сім’ї

Наприклад, власники собак частіше усиновлюють та заводять дітей, ніж власники кішок.

Результати дослідження однозначно стверджують, що сім’ї з дітьми найчастіше вибирають собаку як домашнього вихованця. Життя із собакою створює в будинку багато нових позитивних вражень та емоцій.

Життя з собакою зменшує стрес і продовжує життя

Завдяки фізичній активності та активному соціальному життю власники собак рідше страждають на серцево-судинні захворювання.

Власники також повідомляють, що у них склався дуже тісний та здоровий зв’язок зі своїм вихованцем, що допомагає зменшити стрес.

Зрештою, собака — чудова нагода завести нових друзів, випробувати щось нове, що корисно як для фізичного, так і для психічного здоров’я.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень