Все починалось, як застуда: у Львові рятують дівчинку, у якої вражені 80% легенів через коронавірус

Дитина у вкрай важкому стані

Медики Львова рятують 5-річну дівчинку, в якої діагностували коронавірус. Стан дитини – вкрай важкий. Хвороба вразила у неї 80% легенів. Про це повідомили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит».

В якому стані дівчинка

Коли дівчинка захворіла, у неї був кашель та нежить і це було схоже на звичайну застуду. Однак, через три дні стан різко погіршився і її госпіталізували в лікарню «Охматдит».

У дівчинки діагностували двобічну полісегментарну пневмонію, викликану SARS-CoV-2, сепсис, дихальна, серцево-судинна і поліорганна недостатність, РДС III ступеня. Легені дитини уражені на 80%. Зараз дихати їй допомагає апарат ШВЛ.

Якщо індекс оксигенації буде знижуватися, негативна динаміка буде зберігатися, під'єднаємо дитину до ЕКМО, - каже завідувачка відділення реанімації та інтенсивної терапії львівського «Охматдиту» Віра Приймакова.

Окрім того, лікарі закликали батьків при перших симптомах коронавірусної інфекції звертатись до сімейного лікаря. Також додали, що у ковід-відділенні львівського «Охматдиту» перебуває 13 дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень