Врожай українських плавців у Лондоні

Там нині проходить чемпіонат Європи з водних видів спорту

Першу золоту нагороду для української команди на нинішній першості приніс 28-річний Ілля Кваша з Миколаєва. Українець захопив лідерство вже після попередніх спроб, а у фінальному раунді лише підтвердив свою силу, з показником у 439,70 балів посівши перше місце та випередивши італійця Джованні Точчі, який став другим, відразу на 25,4 бали. У цій же дисципліні Україна могла розраховувати ще й на бронзову медаль, але Олегу Колодію зовсім трохи не вистачило, аби зачепитися за третю сходинку, – в підсумку він став лише четвертим.

Три медалі срібного ґатунку принесла до скарбнички "жовто-синьої" команди 24-річна харків'янка Ганна Волошина. Дві медалі "синхроністка" здобула в індивідуальних дисциплінах – довільній та технічній програмах, а ще одну нагороду виграла в парі з Лолітою Ананасовою, виконавши довільну програму.

Ще одна срібна медаль в активі української пари Ганна Красношлик – Влада Таценко, які, маючи показник у 278,01 балів, зовсім трохи поступилися на десятиметровій платформі Марії Курьйо та Мі Фан із Німеччини (279,75 очок).

Таким чином, після трьох змагальних днів в активі збірної України сім медалей – одна золота та шість срібних, що дозволяє посідати друге місце в загальному заліку. Попереду лише Росія, яка має шість золотих та дві бронзові нагороди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень