Фоменко не знає, чи в подальшому тренуватиме збірну України

Все вирішиться наступної п'ятниці

Майбутнє тренерського штабу збірної України з футболу вирішиться 18 грудня на засіданні Виконкому Федерації футболу України. Про це в інтерв'ю газеті "Спорт-експрес в Україні" заявив головний тренер збірної України Михайло Фоменко, відповідаючи на запитання про підготовку національної команди до фінальної частини Євро-2016.

"Як тільки Виконком Федерації футболу України висловить довіру мені і моїм колегам по тренерському штабу і продовжить з нами контракт, ми і почнемо про це думати. Зараз немає сенсу на цю тему говорити. Все стане зрозуміло після 18 грудня, коли відбудеться засідання Виконкому ФФУ. На ньому і дізнаємося, буде продовжено чи ні ", - заявив Фоменко.

Зауважимо, що під керівництвом Михайла Фоменка збірна України подолала раунд кваліфікації і вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи 2016 року, який пройде у Франції.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень