Дивіться, що наробили діти у Рівному (10 ФОТО)

Планери, ракети, цілі фотовиставки, ткані вироби та вишиті ікони, картини з соломи та вироби у стилі квілінг

Вражаючі доробки учнів підліткових клубів представили у Рівному.

Їх можна побачити у Міському будинку культури.

 

Виставка робіт підліткових клубів Рівного діятиме до 16 червня.

Як стверджують представники міського управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту, підлітки достатньо активно цікавляться позашкільною освітою.

Найбільшою популярністю користується

вивчення мов та фотографування.

 

Цікавим для дітей залишається також гуртки моделювання, зокрема, авіамоделювання.

Методист міського управління у справах сім’ї молоді та спорту Оксана Біленко розповідає наступне:

Кожен керівник гуртка намагається максимально зацікавити дітей.

 

Є така тенденція – діти обходять кілька гуртків, знаходять своє і потім показують успішні результати навчання. Зауважу, що цього року підліткові клуби, так би мовити, омолодились.

 

Тобто дуже багато малих дітей 6-8 років.

 

Влітку усі клуби функціонуватимуть. У дітей є можливість вивчити мови: англійська і польська. Не меншою популярністю користується і вивчення математики.

ВАЖЛИВО

Заняття у підліткових клубах – безкоштовне.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень