У Рівному відкриють виставку крапкової графіки

«Аркуш і крапка» запрошує шанувальників мистецтва

Персональну виставку відкриває життєрадісна людина та талановита художниця Олена Сєргєєва.

Вона розповіла, що перетворила свою звичку щось «черкати» на папері під час телефонної розмови у мистецтво.

Олена впевнена, що навіть використовуючи тільки чорний та білий кольори, можна зобразити веселку, радість, щастя і навіть любов. Звичайна рівнянка з надзвичайною уявою створює малюнки в унікальній техніці «крапкової» графіки. Нині у її колекції понад 200 таких робіт.

Світ Олени Сєргєєвої – це не просто «Аркуш і крапка», це лейтмотив щирості і сприйняття світу з широко відкритими обіймами.

Приходьте і переконайтесь. Відкриття виставки у виставковій залі 27 квітня о 16 год.

Виставка діятиме до 8 травня. Робочі дні: понеділок - п'ятниця з 10 до 18 год. Вхід вільний.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень