Впізнали за годинником та ключами: поблизу Рівного знайшли мертву жінку (ФОТО)

Пенсіонерку шукали ще з листопада 2022 року

Фото - Відділ комунікації поліції Рівненщини
Фото - Відділ комунікації поліції Рівненщини

Біля Рівного знайшли тіло жінки. Рідні шукали її з листопада 2022 року.

Про зникнення матері повідомила дочка. Родичі думали, що вона могла піти до дачі у селі Городище Рівненського району. Але ніхто з місцевих жителів її не бачив.

24-річний мешканець Бармаків помітив тіло за заправкою, у канаві. Слідчо-оперативна група встановила, що це може бути 87-річна розшукувана.

Ознак насильницької смерті на тілі не було. 

Рідні впізнали жінку - за ключами, годинником та одягом. 

Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненщини

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень