Вперше в історії до «Книги рекордів України» потрапив ексміністр (ФОТО)

Редакційна рада Національного проєкту «Книга рекордів України» присвоїла колишньому міністру оборони України Степану Полтораку статус «Рекордсмена України»

Фото ілюстративне

Як зазначається на сайті «Книги рекордів України»,

Новий рекорд України зафіксовано у категорії «Досягнення: Міністр України, який найбільше зробив для вшанування пам’яті загиблих захисників України». До слова, Степан Полторак – перший міністр України, який отримав таку відзнаку.

Вручення диплома Книги рекордів України відбулось 18 грудня 2020 року під час богослужіння у Трапезній церкві Софії Київської, присвяченого Дню Святого Миколая.

На врученні були присутні батьки і діти загиблих Героїв України.

Як ідеться у повідомленні:

З ініціативи колишнього міністра створено меморіальний комплекс «Зала пам’яті», яка розташована на території Міністерства оборони України.

Також Степан Полторак розробив окрему іменну Подяку від Міністра оборони України: «За жертовність, безмежну батьківську стійкість, достойне виховання сина, який став гордістю нації, поклав життя заради захисту незалежної України». 

Степан Полторак - міністр оборони (2014 - 2019)

 У 2019 році було зафіксовано вручення відомчих відзнак «Знак пошани» від Міністерства оборони та іменної «Подяки» Міністра оборони України 388 батькам загиблих захисників України.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень