Італієць встановив рекорд з надягання трусів на швидкість (ВІДЕО)

Сільвіо Сабба потрапив у Книгу рекордів Гіннеса, оновивши світовий рекорд з надягання трусів на швидкість. За 30 секунд йому вдалося надіти 13 пар трусів.

Для того, щоб встановити рекорд, чоловік розробив власну тактику. Він попередньо виклав труси на столі, брав їх у руки і намагався максимально швидко застрибнути в них що з цього вийшло – дивіться у відео.

До слова, попередній рекорд також належить Сільвіо. Він взагалі завсідник у Книзі рекордів Гіннеса. Так, у 2012 році він за півхвилини розсортував 18 пар шкарпеток. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень