Провайдер кабельного телебачення два роки «тероризує» рівнянку через чужий борг

Жінка не знає, як відкараскатися від його листів, хоча і зверталася з цього приводу неодноразово

Мешканка Рівного Вікторія (прізвище попросила не називати) розповіла Радіо Трек:

У квітні 2015 року я придбала квартиру у Рівному. А з липня цього ж року оператор кабельного телебачення «Воля» почав надсилати мені регулярно листи про заборгованість попереднього власника – людини, яка була зареєстрована у квартирі до мене. Потім борги, я так зрозуміла з листування, передала фірмі товариство «Росвен Інвест Україна». І з того часу вже не «Воля», а ця фірма почали щомісячно надсилати листи з погрозами. Я приходила у «Волю», показувала довідку про склад сім’ї. Просила відключити попереднього абонента, бо я - власник квартири, а не він. Вони це не зробили, бо відключити надання послуги може людина, яка уклала з ними угоду. І вони за цей період нарахували пеню, виставили борг і до цих пір з приводу цієї заборгованості надсилають мені листи.

За словами пані Вікторії, вона зверталася у «Волю» кілька разів і в 2015, і у 2016 роках. Просила працівників звернутися в реєстр майнових прав щодо встановлення власника квартири. Однак безрезультатно.  

Вони не реєструють ніяких заяв від споживача. Кажуть: «У нас тут начальства нема. Начальство - у Києві. Ми нічого не знаємо». Відмежовуються від цього питання і все. Останній раз мені надійшов лист, що запланована подача позову у Рівненський міський суд до боржника за моєю адресою.

Споживачка каже, що ці листи чинять на неї психологічний тиск:

Раніше у нас не було поштової скриньки. І ці листи від «Волі» валялися по під’їзду. Було незручно перед сусідами, бо всі дивилися на мене, як на боржника. І мені було соромно за те, чого я не робила.   

Ось такі листи шлють пані Вікторії:

Жінка підозрює, що таким чином у «Волі» намагаються змусити її заплатити за попереднього власника квартири. Але вона не має наміру це робити.

Поки що викидаю ці листи у смітник. Але мені страшно, бо раптом, як мене не буде вдома, з’являться колектори чи судові виконавці з дільничним поліцейським і будуть виламувати двері.

Найсмішніше у цій ситуації те, що пані Вікторія користується послугами «Волі». У неї після вселення у квартиру укладена з провайдером угода, але вже на її ім’я, тобто за тією ж адресою, за якою їй надходять листи про борг. І, каже жінка, вона справно платить за надання послуг. 

Радіо Трек звернулося письмово за коментарями з приводу цієї ситуації у прес-службу провайдера "Воля", а також до юриста. Їхні відповіді опублікуємо відразу після надходження. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень