Волонтера без руки та ноги застрелили російські окупанти просто в інвалідному візку на Луганщині (ФОТО)

Таке можуть зробити люди?

Російські окупанти вбили відомого волонтера з інвалідністю на Луганщині. Олександр Кононов раніше був звільнений з полону у ЛНР.

Як повідомляють у соцмережах його друзі та журналісти, які спілкувалися з Олександром, чоловіка застрелили у його будинку прямо в інвалідному візку.

- Сані більше нема. Пережити окупацію, полон, нове вторгнення і бути застреленим у власному будинку прямо у візку. Живці.

 

Спи, брате. Ти дуже крутий. Ти справжній українець Донбасу. Мордор маст дай, – написав журналіст Руслан Горовий.

Олександр Кононов, який внаслідок нещасного випадку втратив руку і ногу, від початку російсько-української війни в 2014 році допомагав українським добровольцям: своїм автомобілем возив їм харчі, а часом і доставляв бійців на позиції.

Разом із дружиною потрапив до рук «ополчєнців», 98 днів провів у полоні. Після визволення заснував власний бізнес – «Сири Санича», яким займався спочатку на Житомирщині, потім на Черкащині.

 

Згодом повернувся на рідну Луганщину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень