

Нововолинськ - 150 км від Рівного
Позапланову перевірку Товариства «Кроноспан УА» проводила Державна екологічна інспекція у Волинській області у 2020-му році.
Інспектори нарахували 278 489 гривень шкоди, завданої довкіллю
Йдеться про період, коли підприємство не мало дозволів на викиди теплогенераційною установкою речовин, які забруднюють атмосферне повітря.
Проте підприємство не сплатило збитки у зазначений термін. Господарський суд Волинської області прийняв рішення, що ТзОВ «Кроноспан УА» має сплатити шкоду у повному обсязі.
За матеріалами Volyn24
Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні виводять з обігу банкноту у 200 гривень: на що її замінять?
Вчені назвали найкрасивіше жіноче ім’я: воно популярне в Україні
Ваша доля залежить від години народження: о котрій на світ з’являються справжні щасливці?
У Рівному народилися унікальні хлопчики-двійнята
Ось як українців дурять у магазинах: на що звернути увагу у чеку
Не водойма, а смітник. Смердітиме, як тільки настане тепло у Рівному? (ФОТО)
Греті Тунберг встановили пам’ятник за понад 30 тисяч доларів. Студенти збурилися таким витратам (ФОТО)
Чому рекламу позашляховиків вимагають заборонити?
Школяр прогуляв майже 700 уроків: за це «розплачуватиметься» його мати
Чи було вимагання хабаря замість 2 млн грн штрафу: на Рівненщині посварилися водоканал та екоінспекція
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415