Водолази шукатимуть, хто і що скидає у водойми гідропарку Рівного

Гідропарк стоїть занедбаний

У Рівному у водоймах гідропарку водолази шукатимуть несанкціоновані стоки. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на слова депутата міської ради Романа Денисюка.

У липні цього року міський голова Рівного підписав розпорядження про створення робочої групи, яка має напрацювати концепцію офіційного створення парку «Гідропарк». Цю групу очолив Роман Денисюк.

Завдання групи – підготувати програму, яка допоможе відновити рекреаційну зону. Адже гідропарк перебуває у занедбаному стані і на суходолі, й на воді.

Найближчим часом водолази мають обстежити два озера гідропарку та водойму, яка є проміжною в сполученні озер по обидва боки вулиці Степана Бандери.

Водолази обстежать водойми та визначать стоки, а потім ми будемо аналізувати кожен з них за допомогою працівників водоканалу, які підтвердять, чи є він санкціонований, – каже Роман Денисюк.

Також відбиратимуть проби води у різних місцях гідропарку, аби з'ясувати, де саме відбувається забруднення.

Концепція створення парку «Гідропарк» – це не лише очищення водойм, а й впорядкування усієї території. Скільки приблизно це коштуватиме місту – поки невідомо, спершу потрібно зрозуміти масштаб проблеми.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень