З вогнем і плакатами: серійного рівненського ґвалтівника чатують під судом десятки людей (ВІДЕО)

Вимагають відправити «нелюда» у СІЗО

Під стінами Рівненського міського суду – десятки людей.

Сьогодні відбувається засідання у справі про серійного рівненського ґвалтівника. 

Підозрюваного вимагають відправити у СІЗО. 

Епізодів 6, у період з 2013 по 2019 рік. На двох дівчат чоловік нападав, однак їм вдалося врятуватися. Решту – зґвалтував.

Справа тягнеться уже два роки. Спершу підозрюваного підправили під варту, але у грудні торік судді змінили запобіжний захід і відправили нелюда під домашній арешт.

Термін запобіжного заходу збігає у п`ятницю,30 квітня.

Нині під судом перебувають постраждалі, багато поліції та активістів, які вимагають справедливого рішення суду.

Запалили фаєри.  

Засідання між тим - закрите. 

За словами зґвалтованих дівчат, сьогодні йому переобирають міру запобіжного заходу, а прокуратура каже, що засідання суду буде 2-го травня, на Великдень.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень