«Водник» переходить на електронний документообіг

Таким чином там відмовляться від зайвого використання паперу

У НУВГП стартувала дослідна експлуатація системи електронного документообігу УкрДок. Як йдеться на сайті університету, це дає можливість значно скоротити час для створення, обробки та затвердження документів, також зменшує проміжок між формуванням завдання та його безпосереднім виконанням.

Також в університеті створено електронний архів, у якому пошук документів є швидшим та зручнішим (порівняно з паперовим). Перевагою цієї системи є зручність доступу  – у будь-який час та у будь-якому місці можна переглянути потрібний документ.  Електронні документи завіряються електронним підписом та мають юридичну силу, також зберігаються резервні копії, а всі дані шифруються.

Дослідна експлуатація діятиме до 1 жовтня 2016 року. У цей період будуть виявлені недоліки у роботі системи, адже вона вимагає калібрування, проведене навчання та тестування персоналу. На час дослідження роботи системи , при необхідності документи дублюватимуть і на поперових носіях, у встановленому раніше порядку, надалі ж від паперу взагалі відмовляться.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень