Водні смерчі над Балтійським морем - європейські туристи налякані

Рідкісне погодне явище неабияк налякало відпочивальників на пляжах

У понеділок, 19 липня, у кількох населених пунктах Польщі на узбережжі Балтійського моря можна було спостерігати за незвичним для цих широт явищем - водяними смерчами.

Про це повідомляє Radio Zet

Торнадо бачили туристи, які відпочивали на пляжах містечок Владиславово, Леба, Халупа, Юрат, Ястарня та кількох інших. Було зафіксовано щонайменше вісім таких смерчів. У деяких місцях можна було спостерігати два вихори одночасно.

Явище застало відпочивальників зненацька - багато з них злякались та почали тікати з пляжу. 

Метеорологи стверджують, що причиною смерчів стали сприятливі погодні умови, зокрема, велика кількість купчастих дощових хмар.

Водяний смерч - це вихор, що виникає над поверхнею води: океаном, морем чи великим озером. За механізмом утворення водяні смерчі нагадують слабкі торнадо, які існують лише 15-30 хвилин. Це явище більш поширене у тропічних широтах і дуже незвичне для Польщі. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ангеліна Ралко

Ангеліна Ралко

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень