Водійське посвідчення в Україні стане ще важче отримати: доведеться складати новий іспит

Іспит радикально оновили

Вже цієї весни особи, які складатимуть теоретичну частину іспиту на посвідчення водія, зіштовхнуться з оновленими, складнішими та актуальнішими запитаннями. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ на своєму офіційному телеграм-каналі.

Зміни у білетах стали результатом тривалої роботи з громадськістю, яка вносила свої пропозиції.

Сервісні центри МВС майже пів року збирали пропозиції громадян щодо покращення теоретичної частини іспитів. Вже з 6 квітня майбутні водії складатимуть теорію за новими екзаменаційними білетами.

 

Вони будуть внесені в онлайн-тренажер на сайті Головного сервісного центру МВС. Адже щодня водії стикаються на дорогах з різними непередбачуваними ситуаціями. А якщо ти ще початківець, то взагалі важко зорієнтуватися на місці.

 

Тому змодельовані обставини у білетах #ПДР допоможуть новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля, — пишуть у МВС.

Так що залишається побажати майбутнім водіям наснаги у здобутті таких бажаних документів — адже отримати права стає лише складніше. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень