Водійське посвідчення в Україні стане ще важче отримати: доведеться складати новий іспит

Іспит радикально оновили

Вже цієї весни особи, які складатимуть теоретичну частину іспиту на посвідчення водія, зіштовхнуться з оновленими, складнішими та актуальнішими запитаннями. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ на своєму офіційному телеграм-каналі.

Зміни у білетах стали результатом тривалої роботи з громадськістю, яка вносила свої пропозиції.

Сервісні центри МВС майже пів року збирали пропозиції громадян щодо покращення теоретичної частини іспитів. Вже з 6 квітня майбутні водії складатимуть теорію за новими екзаменаційними білетами.

 

Вони будуть внесені в онлайн-тренажер на сайті Головного сервісного центру МВС. Адже щодня водії стикаються на дорогах з різними непередбачуваними ситуаціями. А якщо ти ще початківець, то взагалі важко зорієнтуватися на місці.

 

Тому змодельовані обставини у білетах #ПДР допоможуть новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля, — пишуть у МВС.

Так що залишається побажати майбутнім водіям наснаги у здобутті таких бажаних документів — адже отримати права стає лише складніше. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень