Водії фур напорушували на Рівненщині на 29 000 євро

Всього за 4 місяці від початку року. І це при тому, що працював лише один із трьох постів для зважування вантажівок

Фото ілюстративне, жанрове
Фото ілюстративне, жанрове

Два комплекси для контролю ваги фур мають запрацювати на Рівненщині цього року. Поки що функціонує тільки один стаціонарний майданчик – в с.Опарипси Дубенського району. Ще два пересувних мають запрацювати біля Корця і Нової Любомирки Рівненського району.

Про це розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

– В області загалом є 3 майданчики для зважування – один стаціонарний і два мобільних. Перший розташований у с. Опарипси Дубенського району – на трасі Київ-Чоп. Крім нього діють ще два пересувних (мобільних) – у районі Корця (на Київ-Чоп) і біля Нової Любомирки у Рівненському районі. Вони можуть працювати за наявності мобільних комплексів для зважування. Такий зараз маємо лише один, він перебуває на балансі Укравтодору.

 

Але було знайдено рішення про зважування за рахунок ресурсів підрядної організації, що займається експлуатацією доріг, тож ми плануємо перекрити двома додатковими мобільними комплексами у цьому році і Любомирку, і Корецький напрямок.

Ігор Тимошенко
Ігор Тимошенко

Утім, спершу мають завершити підготовчі роботи, кажуть в ОДА. У Любомирці, наприклад, потрібно привести у відповідність саме місце для зважування, аби не виникало похибки і водії не оскаржували дії Укртрансбезпеки, пояснює Ігор Тимошенко.

Додамо, що за перші 4 місяці року на Рівненщині вже зафіксували порушень вагового контролю на 29 тис. євро. І це – лише на стаціонарному посту в Опарипсах.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень