ON-LINE

Вода подорожчає майже для всіх, крім рівнян

п'ятниця, 27 січня 2017
Про це стало відомо напередодні, під час засідання НКРЕКП

Вчора на засіданні Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг в Україні, були переглянуті тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для багатьох водоканалів України. В цьому переліку був і «Рівнеоблводоканал», повідомляє Економічна правда. Однак його разом із аналогічними підприємствами Києва, Кропивницького та Дніпра зняли з порядку денного. Відповідно, тарифи за послуги цих підприємств найближчим часом переглядатися не будуть.

Якщо розібратися, то об’єктивні підстави для подорожчання послуг централізованого водопостачання та водовідведення є. Вже відомо, що Нацкомісія впродовж року планує підняти вартість електроенергії на 10%, збільшити вартість очистки стоків, яку ми проводимо на «Рівнеазоті»,  на 36%. Крім того, з початку року зросла і мінімальна заробітна плата. Це все не було закладено в попередньому тарифі. Однак наразі питання про підняття вартості послуг для наших споживачів не стоїть.
В оприлюдненому переліку підприємств «Рівнеоблводоканал» був, оскільки законодавством чітко передбачені терміни, в які ми маємо подати в Нацкомісію розрахунки своїх планових витрат на поточний рік. Що ми, власне, і зробили, - говорить директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш.

Нагадаємо, що останнє подорожчання води у Рівному відбулося з 1 листопада. Нині тариф на водопостачання дорівнює 7,58 грн за куб, а на водовідведення — 5,8 грн. Загалом за куб спожитої води рівняни сплачують 13,38 грн. Щоправда, для мешканців багатоповерхівок тариф вищий і дорівнює 14,34 грн, оскільки у нього включена складова за обслуговування.

Повідомляє Press-Центр

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного