«Вода – тихий вбивця»: Жителям Рівненщини нагадали правила безпечного купання

Бо щороку у воді гинуть люди

Фото - depositphotos.
Фото - depositphotos.

З початку цього року у водоймах Рівненщини потонуло 16 людей, 3 із них – діти. Про це повідомив заступник начальника відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Рівненській області Ярослав Ткачук.

За його словами, найпоширенішими причинами загибелі є те, що люди нехтують основними правилами поведінки на воді. Зокрема, купаються напідпитку та у місцях, які не пристосовані до цього, плавають у річках з великою течією, де дно неоднорідне та є підводні ями. Молодь часто пірнає із пірсів та дамб, що може призвести до жахливих наслідків.  

Вода – мовчазний вбивця. Не дозволяйте дітям без нагляду дорослих йти до води і самі не купайтеся наодинці. Батьки мають бути прикладом для своїх дітей.

 

Ретельно вибирайте місце для купання, де відсутня сильна течія. У воді немає бути небезпечних предметів, залишків рослинності. Заходьте у воду поступово, дайте тілу адаптуватися до води, не пірнайте відразу. Не користуйтеся човнами й катамаранами без рятувальних кругів та жилетів, – зауважив Ярослав Ткачук.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень