Вночі на Рівненщині зупинили Volkswagen, у якому молода водійка везла безакцизні цигарки та спирт

Триває розслідування

Понад чверть сотні бутлів з рідиною, схожою на спирт, та 15 блоків безакцизних цигарок виявили Рівненщині.  

Близько першої ночі на трасі Устилуг-Рівне-Старокостянтинів патрульні зупинили 29-річну водійку автомобіля Volkswagen, яка перевозила заборонену продукцію.

Під спілкування з інспекторами жінка поводилася зухвало та відмовлялася пояснювати, що везе. Тим часом пасажир авто почав виливали вміст пляшок на узбіччя. Його зупинили, а на місце викликали слідчих, повідомили у Патрульній поліції Рівненщини

За фактом незаконного виготовлення та перевезення підакцизних товарів правоохоронці розпочали досудове розслідування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень