Понад сотня пришкільних таборів на Рівненщині розважатиме дітей влітку

Це табори з денним перебуванням

Таким чином активним відпочинком заплановано охопити близько 12 тисяч учнів. Про це повідомила заступник начальника – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки ОДА Ольга Ладюк під час наради з питань оздоровлення.

За її словами, першочергово перевагу надаватимуть дітям пільгових категорій.

Також відповідно до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей цьогоріч планують оздоровити учнів-переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних змагань, спартакіад.

Майже 6 тисяч учнів побувають у таборах, де вивчатимуть іноземні мови. А також таборах творчого і спортивного спрямування.

З обласного бюджету на 2019 рік для організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей  передбачено 7,5 млн гривень.

6 мільйонів – для оздоровлення дітей віком від 7 до 18 років, які потребують соціальної уваги та підтримки, шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок.

 

Понад мільйон передбачено для оздоровлення 56 дітей з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися, разом з одним із батьків або особою, що їх замінює.

 

Ще близько 200 тисяч гривень витратять на оздоровлення та відпочинок 36 дітей, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, цьогоріч повноваження щодо оздоровлення та відпочинку дітей передано управлінню соціального захисту населення облдержадміністрації.

Повідомляє сайт Рівненської ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень