Десант французьких ковалів приїде до м. Рівне влітку

Для участі у фестивалі «Металеве Серце України»

Фото з ФБ сторінки Mykyta Ant

Рівненський обласний центр зайнятості зазначає, що днями на Рівненщині перебувала делегація із Франції, у складі якої - організатор ковальського заходу «Свято кування» в місті Сен-Мартен Ля Плен - Ролан Комт.

Гості відвідали Галерею сучасного ковальського мистецтва та Алею кованих скульптур у Рівному.

Ролан Комт був вражений металевими виробами, які зібрала у Галереї сучасного ковальського мистецтва підприємець Ніна Крока.

Французи вважають, що Рівне поступово перетворюється на потужний мистецький центр ковальства, а отже зможе запрошувати та приймати європейську ковальську спільноту.

[media=134725] 

Вже у цьому році Ролан Комт планує організувати французьку делегацію задля участі у щорічному фестивалі «Металеве Серце України» та подальшої співпраці з українськими ковалями. Гість також прагне, аби французька асоціація маленьких ковалів, яка працює безпосередньо з дітьми, провела майстер-клас і з рівненськими школярами на масштабному ковальському фестивалі.

Крім Рівного, французькі гості побували у Гощанському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де готують ковалів для усієї України.

Гостям презентували умови, де безробітні  здобуття професійної освіти безробітними, у т.ч. обладнану навчальну кузню, складально-слюсарні майстерні, кабінет теоретичної підготовки ковалів та Музей ковальства з кращими роботами слухачів.

У Гощі французам подарували марковану старовинну пічну цеглину садиби Валевських із надписом «Paris».

За матеріалами Рівненського обласного центру зайнятості.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень